Porady - pytania i odpowiedzi

2012-10-31 10:43 autor: Joanna49W.

6 718 odsłon

Choroby tarczycy

W lipcu miałam podany jod radioaktywny.Przez 4 miesiące czułam się dobrze ,teraz wracają te same dolegliwości , Czy organizm mógł odrzucić jod????Proszę o kilka przyczyn ,wiem że i tak muszę iść do do endykrynologa.

Pytanie zaktualizowano 2012-11-09 13:00

Dziękuję za podpowiedź dotyczące mojej tarczycy.Gorąco pozdrawiam.Joanna

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2012-11-05 23:07 autor odpowiedzi: Trener Wellness / Instruktor Prawidłowego Odzywiania

    Witaj.

    Możliwości może byc wiele. Raczej nie bedzie to odrzucenie jodu bo czas jest zbyt długi ale prawdopodobne jest ze w Twoim organizmie jest duzo zaburzeń i zapas np jodu w organizmie sie wyczerpał. Mozliwe sa jeszcze inne czynniki. Napewno wizyta u lekarza pozwoli na dokonanie głebszych badan ale moge zaprosić na bezpłatne badanie i konsultacji aby mozna było sie przyjrzec sprawie i zajac przyczynami tego problemu.

    Pozdrawiam

    Oceń odpowiedź 2 0

    skomentuj | odpowiedz

  • Najlepsza odpowiedź

    2012-12-06 23:29 autor odpowiedzi: Elżbieta Kasztelaniec - Mikrobiolog, Specjalista Dietetyki Medycyny Chińskiej

    Witaj,

    Podstawą jest udanie sie do lekarza i wykonanie wszystkich badań. Jesłi jestes zainteresowana leczeniem konwencjonalnym wszystko należy uzgodnić z lekarzem. Natomiast gdybyś zdecydowła się na kurację naturalnymi produktami, to oczywiśćie mogę podpowiedzieć co nalezy stosować.

    Oceń odpowiedź 1 5

    skomentuj | odpowiedz

  • 2017-02-26 09:58 autor odpowiedzi: gorczyn2

    Chorowałem na nadczynność tarczycy. Po 5 latach leczenia farmologicznego podano mi jod promienitwórczy, który mi pomógł i jestem szcześliwy, że mogę normalnie funkcjonować w życiu codziennym.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania