PROFIL JOANNA KLONOWSKA

Joanna Klonowska

 • Liczba punktów zebranych przez użytkownika 0 pkt
 • LICZBA ODSŁON PROFILU 1 092
 • ODSŁONY przez ostatnie 30 dni 9
EKSPERT Senior.pl
 • INFORMACJE O EKSPERCIE

 • EKSPERT od 2016-01-12 11:41
 • KATEGORIE EKSPERCKIE Uroda
  › Makijaż
  › Manicure i pedicure
  › Medycyna estetyczna
  › Odchudzanie
  › Odmładzanie
  › Opalanie
  › Pielęgnacja ciała
  › Pielęgnacja twarzy
  › Pielęgnacja włosów
  › Uroda: pozostałe
 • O MNIE

   

  Kosmetolog, studia kosmetologiczne ukończyła na Wydziale Farmaceutycznym na  Akademii Medycznej w Łodzi. Magister pedagogiki  z 12-letnim doświadczeniem w pracy dydaktycznej w zawodowych szkołach kosmetycznych i na studiach kosmetologicznych. Dyplomowany ratownik medyczny oraz absolwentka podyplomowych studiów z zarządzania służbą zdrowia.

  Przygotowuje rozprawę doktorską z pogranicza kosmetologii, medycyny estetycznej oraz pedagogiki zdrowia.

  Z pasją zajmuje się pogłębianiem wiedzy z obszarów kosmetologii lekarskiej i zdrowia publicznego, szczególnie rozwija swoje zainteresowania związane z nowoczesną dydaktyką medyczną.

  Od 2011 roku związana z Wyższą Szkołą Infrastruktury i Zarządzania jako wykładowca akademicki na kierunku kosmetologia, prowadzi zajęcia z wiodących przedmiotów zawodowych z zakresu kosmetologii leczniczej, upiększającej i pielęgnacyjnej a także aparatury kosmetologicznej. Początkowo sprawowała funkcję Opiekuna Kierunku Kosmetologia na Wydziale Nauk o Zdrowiu oraz opiekuna koła naukowego kosmetologii stosowanej, aktualnie wchodzi w skład władz Uczelni, jako Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu, gdzie jest odpowiedzialna za nadzór merytoryczny nad kierunkiem oraz opiekę nad studentami.

  Posiada wieloletnie doświadczenie w administracji publicznej, gdzie była odpowiedzialna za przygotowanie i przeprowadzanie kontroli medycznych w tym nadzór nad dokumentacją medyczną, szczególnie w zakładach opieki zdrowotnej wyspecjalizowanych w chirurgii plastycznej oraz medycynie estetycznej na obszarze województwa mazowieckiego Dodatkowymi zadaniami było prowadzenie programów zdrowotnych, udział w konferencjach z zakresu medycyny społecznej oraz zdrowia publicznego, gdzie szczególnie interesowała ją problematyka starzenia się i starości oraz podnoszenia jakości życia seniorów.

  Egzaminator zewnętrzny i weryfikator egzaminatorów na państwowych egzaminach z przygotowania zawodowego na kierunku kosmetyka. Właściciel i menager salonu kosmetologicznego specjalizującego się w kosmetologii leczniczej i pielęgnacji ciała.

  Doświadczenie i wiedzę kosmetologiczną i trenerską uzupełnia licznymi kursami i szkoleniami także z zakresu kosmetologii, nowoczesnej dydaktyki medycznej, medycyny estetycznej oraz marketingu i reklamy.

  Autorka publikacji naukowych z zakresu kosmetologii, dydaktyki kosmetologicznej i edukacji zdrowotnej oraz popularnych w branżowej prasie kosmetologicznej, konsultant firm farmaceutycznych. Ekspert specjalistycznej prasy branżowej, prelegent na kongresach i konferencjach kosmetologicznych.

   

 • OCENY UŻYTKOWNIKÓW

  Oceny pozytywne Oceny negatywne
 • PYTANIA 0 0
 • ODPOWIEDZI 0 0


Na skróty

REKLAMAZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie